TEKNİK ÖZELLİKLER
Özellikle dış uygulamalarda, özel olarak geliştirilen sks®-PE kalite, polietilen esaslı, beyaz renkli izolasyon malzemesi giydirilmiş olan ürün grubumuzun kullanılması daha uygun olmaktadır. Atmosfer şartlarına dayanıklı olan, U.V. direncine sahip, güneş ışınlarını yansıtabilen bu ürün grubu, estetik görüntüsü açısından sıva üstü iç tesisatlarda da kullanılabilmektedir.

İç uygulamalarda ve ankastre tesisatlarda kullanılan bakır boru izolasyonlarında ise, 9-13 mm et kalınlıklarında sks®-K kalite kauçuk esaslı, siyah renkli izolasyon kılıfları kullanılmaktadır. Kullanılan izolasyon malzemesinin Su Buharı Difüzyon Direnci yüksek olup, µ=7000 değerini tam olarak karşılamaktadır.
Class B ve B-s2-d0; Class 0 kategorisindeki her iki malzemenin de yangına dayanım özellikleri EN-13501-1 standardına uygundur. Bu ürünler -45 C° / +110 C° aralığındaki ortamlarda kullanılabilirler.

• İzolasyon kılıfı geçirilmiş bakır klima boruları, 50’şer metrelik kangallar halinde ambalajlanarak, ebada göre ikişerli veya üçerli olacak şekilde karton kutularda veya tahta paletler üzerinde şirinklenmiş olarak sevk edilmektedirler.
• Tüm bakır boru ürünlerimiz EN 12735-1 standardına uygun olarak üretilmektedir.

Open chat
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz
Powered by