Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Gunesgroup.com.tr  web site gizlilik ve kullanım şartlarını lütfen okuyunuz

Gunesgroup ‘a üye olup kullanmanız aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Gunesgroup aşağıdaki maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.

Güvenlik

SSL ve güvenliğiniz, SSL teknolojisi ile, satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletisim olmakta ve kredi kartIyla ilgili hiçbir bilgi Gunesgroup.com  çalişanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. “internet’te güvenli aliveriş yapmak normal bir restoran ya da benzinlikte kredi kartınızı kullanmaktan daha güvenlidir.”

Gunesgroup.com.tr kredi kartı numaranız kayıt edilmemektedir ve CVV2 numaranız sizin haricinizde kimse tarafından görülememektedir.

Kredi Kartı Güvenliği

Gunesgroup.com.tr web sitemiz sizlere 24 saat kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın (browser) alt kısmında bir kilit göreceksiniz. COMODO SSL tarafından sağlanan 128 Bit SSLSertifikasını temsil etmektedir ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafindan ele geçirilemez. Mağazamızda tüm bankalarin VISA,MASTERCARD kredi kartlari geçerlidir) Gunesgroup.com.tr bilgilerini kaydetmez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz.

Kişisel Bilgi Güvenliği

Gunesgroup.com.tr verdiginiz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktir.Kisisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas oldugunuzun bilincindeyiz.Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır.

Sitede Yapılan İşlemler

Gunesgroup site üzerinden alınan siparişlerdeki adetleri herhangi bir sebep göstermeden iptal etme ve sınırlandırma hakkına sahiptir. Bu sınırlama aynı müşteri hesabından, aynı kredi kartı kullanılarak, aynı fatura veya teslimat adreslerini içeren, toptancı, bayi tarafından veya yeniden satılmak amacı ile verildiği düşünülen siparişlere uygulanabilir.

Gunesgroup sitede istediği anda ve önceden bildirmeksizin değişiklik yapma, site yayınını durdurma ya da site özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir. Ürünlerin stoklarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Siteye Verilen Kişisel Bilgiler

Sitede vermiş olduğunuz kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara ve işletmelere verilmemektedir.

Ürün Bilgileri

Site üzerinde ürün ile ilgili verilen bilgilerde yazım hataları veya bilgi eksiklikleri olabilir. Gunesgroup bu hataları düzeltme hakkına ve bunun sonucunda bazı siparişlerde iptal ya da değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

Ürün Alaşımları

Web sitede satılan malzemelerin özellikleri alaşımları ve boyutları yazmakatadır müşteri tarafından yanlış satın alınan malzemelerin geri iadesi mümkün değildir.

  • Sign up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.